Товари для сну
Ми створили широкий асортимент продукції для сну і гармонійного відпочинку з доступною ціновою політикою. Виробничі потужності наших заводів дозволяють виготовляти усі безпружинні та пружинні матраци, подушки, ковдри та супутні товари для дорослих і дітей. У першу чергу ми піклуємось про здоров'я та комфорт клієнтів, тому ретельно контролюємо якість на кожній окремо-взятій ділянці виробництва.

Всі наші товари для сну сертифіковані та відповідають стандартам України і Європи. Окрім власних брендів, компанія активно розвиває співпрацю у форматі Privat Label. Матраци елітного класу Noble ™ - це високоякісні матраци елітного класу. Унікальність даного продукту полягає в інноваційної технології виробництва, що виводить його в ряди BIO.

Перші матраци на українському ринку, створені за участю провідних фахівців ортопедів-травматологів та мають висновок МОЗ України про безпосередню користь для здоров'я кожного з елементів, які використовуються при виробництві Noble ™

Подушки

Здоровий сон на 30% залежить від подушки. Ми виготовляємо ергономічні подушки різних розмірів та форм, з урахуванням анатомії людини для якісного відпочинку. Подушка Noble ™ ідеально підлаштовуються під форму тіла, сприяють розслабленню м'язів та забезпечують правильне положення хребта.

Співпраця

Наша компанія зацікавлена у розвитку мережі партнерів в Україні та поза її межами. Ми пропонуємо різноманітний асортимент продукції, взаємовигідні умови роботи, індивідуальний підхід до кожного клієнта, здійснюємо інформаційну і рекламну підтримку та гарантуємо якість кожного виготовленого нами виробу.