Сертифікати
З 2000 року на заводах впроваджена і сертифікована система якості DIN EN ISO 9001: 2008, відповідність якої підтверджено сертифікатом Bureau Quality International №UA226018.

Показники безпеки виробленого поролону підтверджені міжнародним сертифікатом безпеки німецької фірми «TUV Rheinland». Фірма «TUV Rheinland» Group раз на 1,5 року виконує контрольні випробування мазкий ППУ по «TOX-PROOF» критеріям і видає сертифікати «TUV Rheinland» «TOX-PROOF». (Міжнародні сертифікати безпеки для ЗДОРОВ'Я людей), а також ліцензії на право використання знака відповідності.

Пожежна безпека поролону типу CMHR підтверджена сертифікатом міжнародної лабораторії «FIRA International» (Великобританія). Пінополіуретан який виробляється компанією «Інтерфом» є безпечним для здоров'я, що підтверджує висновок санітарно-гігієнічної експертизи, виданий Інститутом екології і токсикології ім. Л.І. Медведя.

Підприємство «Інтерфом» є лауреатом Українського національного конкурсу якості, а його продукція завоювала 4 платинових і 7 золотих медалей на конкурсі «Всеросійська марка (III тисячоліття). Знак якості XXI століття ».
Сертифікати «Інтерфом»
Сертифікати «Інтерфом-Дніпро»
Сертифікати «Інтерфом-Захід»