Нове покоління технічних пін
З кожним місяцем зростає кількість запитів на види ППУ, які не входять до стандартного переліку асортименту марок ГК Інтерфом.
Виклики сьогодення виводять на перший план піни технічного призначення – антистатичні, негорючі, з волого відштовхуючими властивостями тощо. З кожним місяцем зростає кількість запитів на види ППУ, які не входять до стандартного переліку асортименту марок ГК Інтерфом.

При постійному запиті від багатьох клієнтів на ППУ з певними властивостями, ми виводимо новий продукт у серійне виробництво з обов'язковою сертифікацією марки.

Нагадуємо, що у постійному попиту знаходяться марки брендів HIGHFOAM®SAFE та HIGHFOAM®CMHR (негорючі марки ППУ, що можуть використовуватися для залізничного транспорту, для експорту у країни з вимогою меблів з сертифікацією FIRA, для специфічних товарів з вимогою стійкості до розповсюдження полум'я по поверхні матеріалів).

Крім того, значне пожвавлення спостерігається на замовлення ППУ з антистатичними властивостями (HIGHFOAM®ANTISTATIC), марки ППУ з темно-сірим або чорним забарвленням, а також HIGHFOAM®PROTECT (ППУ з амортизуючими та вібраціяпоглинаючими властивостями).

Департамент R&D (інновацій та розробок) невпинно працює над розробкою та вдосконаленням пін нового покоління задля забезпечення потреб споживачів й замовників. Адже ППУ технічного призначення відноситься до категорії товарів, де індустрія змінюється шаленими темпами, а отже потребує постійного вдосконалення та оновлення властивостей сировини.