«Лідер року 2018»
За підсумками комплексного рейтингового аналізу Національного бізнес-рейтингу України, керуюча компанія холдингу зайняла лідируючі позиції.
За підсумками комплексного рейтингового аналізу Національного бізнес-рейтингу України, керуюча компанія холдингу зайняла лідируючі позиції серед суб'єктів господарювання України і, зокрема, серед компаній м.Києва в номінації «Платоспроможність».

ТОВ «ІНТЕРФОМ-КОНСАЛТИНГ» продемонструвало високі результати серед підприємств України у своїй галузі. На основі показників організації нам присвоєно авторитетне звання «Лідер року 2018». Це ще раз підтверджує, що ми примножуємо свої досягнення і продовжуємо розвиватися, завдяки міткою стратегії та ефективній роботі команди. Такі високі нагороди є спільним досягненням всього колективу, тому вітаємо кожного співробітника «ІНТЕРФОМ-КОНСАЛТИНГ» і дякуємо за наполегливу і ефективну роботу.

Це звання також показує наші стандарти чесного і прозорого ведення бізнесу та значний внесок в економічний розвиток країни. Урочиста церемонія нагородження бізнес-лідерів відбудеться 22 серпня 2019 в Торгово-промисловій палаті України.
14 лютого 2019