Актуальна інформація
Який поролон зазвичай використовують для перетяжки м'яких меблів?
Весь випускається поролон ділиться на основні типи: стандартний, з підвищеною жорсткістю, м'який, високоеластичний та др.Каждая марка поролону має свою цільову приналежність в м'яких меблів. Так, на сидінні використовують поролон щільніший, так як вагова навантаження більше, а на спинку інший, меншої щільності. Для комфортності меблів також необхідно враховувати крім щільності також і показник жорсткості поролону
Рекомендоване застосування щільності поролону клієнту
Залежно від ваги людини і області застосування пропонується марка поролону, рекомендована заводом
Умови зберігання поролону взимку?
Взимку довше поролон піднімається з-за низької температури в складах і цехах, тому необхідно розкривати поролон за 48 годин до застосування
Які є документи, що підтверджують безпеку застосування Вашого поролону?
Надаємо завірені копії гігієнічного висновку державної снітарно-епідеміологічної експертизи МОЗ України на дозвіл і безпеку використання поролону в різних сферах застосування.
Які стандартні розміри листів по довжині і ширині?
Незмінна стандартна довжина - 2000 мм (2 м.)
Стандарти ширини листів - 1000 мм (1 м.), 1200мм (1,2 м.) І 1600 мм (1,6 м.)
Чому дорожчає поролон?
Постійно дорожчає сировина, нестабільні курси валют.
Після розгортання згорнутого листа поролону його товщина трохи менше, ніж потрібно. Як це пояснити?
На виробництві деякі марки листового поролону скручують з невеликим стисненням в рулони (для зручності транспортування). Перед використанням розгорнути лист поролону і витримати в нехолодну приміщенні не менше 3-5 годин залежно від тривалості його перебування в стислому стані.
Скільки часу може зберігатися листової поролон в скрученому (стислому) вигляді?
Не більше 3-х місяців з дня виробництва (дата виробництва вказана на етикетці всередині рулону). Необхідно пам'ятати, що чим довше поролон знаходився в стислому вигляді, тим більше часу піде на його відновлення до потрібних розмірів.
Де застосовується ППУ?
Автопромисловість
Легка промисловість
Спортивне приладдя
Меблева промисловість
Left
Right
У виробництві м'яких меблів широко поширені синтетичні настилочні матеріали: поролон і губчаста гума.

Поява цих матеріалів дало можливість створювати легкі економічні конструкції меблів різних форм. Особливо видозмінилися конструкції м'яких меблів без вживання пружин і пружинних блоків (крісла, крісла-ліжка, банкетки, кушетки). Стало можливим виготовляти меблі з м'якими, невеликих розмірів знімними подушками, із застосуванням каркасів з металу і пенополиуритана всіляких архітектурно-художніх форм і конструкцій.

Каркаси з пенополіурітанула зазвичай застосовують в м'яких меблів складних форм і конструкції, де використання каркасів з дерева неекономічно через велику трудомісткість і матеріаломісткості.

Якість і надійність м'яких елементів меблів значною мірою залежать від якості настильних матеріалів. Так, термін експлуатації м'яких меблів, виготовлених із застосуванням настильних матеріалів рослинного і тваринного походження, визначається терміном, при якому ці матеріали частково або повністю приходять в непридатність (3-5 років).

М'які меблі, виготовлена із застосуванням поролону і губчастої гуми, в процесі експлуатації мало змінюється формою, розмірами і своїм фізико-механічному показниками, гігієнічна, зручна, має гарний зовнішній вигляд.

У технологічних процесах виготовлення меблів без пружин і пружинних блоків не стало операції по формуванню і прошивки настильних шарів, скоротився обсяг операцій з формування бортів м'яких елементів, прошивки покривних тканин, скоротилося найменування і кількість прошивочно матеріалів, різко скоротилися трудомісткість і цикл виготовлення м'яких елементів, розширилися можливості механізації процесів виробництва.