Новий 2011 рік компанія «Інтерфом» розпочала цікавими проектами, запропонувавши нові продукти, які не лише задовольнять потреби користувачів, але й сприятимуть розширенню ринків збуту еластичного пінополіуретану (ППУ). «Ми вважаємо себе провідною компанією, та завжди прагнемо утримувати свої лідерські позиції, отже нові проекти – це насамперед необхідність постійно бути попереду та першими задовольняти потреби усіх користувачів еластичного пінополіуретану, а їх - користувачів, між тим, багато» - коментує генеральний директор компанії Інтерфом Іжутов Володимир Леонідович.

Нещодавно, на базі заводу «Інтерфом», що знаходиться  в м.Обухів Київської області було організовано виробництво вторинного вспіненого ППУ різної щільності. Такий ППУ виготовляється з пінополіуретанової крихти та клеєвої композиції, яка, до речі, теж розроблена технологами компанії. Вторинний вспіненний ППУ, який виробляється компанією «Інтерфом», має підвищені експлуатаційні характеристики з діапазоном щільності – від 60 до 260 км/м3. Унікальність цього продукту полягає у широких можливостях його застосування – це як амортизаційний, шумо-, тепло- і звукоізоляційний матеріал, так і незамінний компонент для створення більшості виробів спортивного інвентарю, предметів побуту, а також як пакувальний матеріал для товарів побутового і технічного призначення.

Ще одною новинкою компанії є організація лінії виробництва матраців і подушок під власною торгівельною маркою «Noblе».  «Ми пропонуємо високоякісний та надійний товар, що буде повністю відповідати заявленим ортопедичним властивостям, не лише на словах, але й на ділі.» - каже головний технолог підприємства Огинський Сергій. Ціла команда провідних технологів, інженерів, маркетологів та професійних лікарів-ортопедів майже рік працювала над розробкою дизайну та технологій для цієї торгівельної марки. Результат виправдав сподівання  – матраци та подушки на відмінно пройшли тестування в кількох ортопедичних центрах міста Києва. Характерною особливістю  продуктової лінійки ТМ «Noblе» є використання абсолютної інновації на ринку пінополіуретану – технології SUFOAM. Унікальність даної технології полягає у використанні у процесі виробництва натуральної сировини, що вмить переносить синтетичний досі пінополіуретан у розряд натурального продукту.

Не залишились й без уваги побутові потреби користувачів – «Інтерфом» розпочав виробництво серії кухонних губок знов – таки під власною ТМ «Чистим-Блистим». Сьогодні компанія «Інтерфом» пропонуємо ринку лише 3 різновиди побутових губок - «Помогайка», «Чистюля» та «Любимчик», однак вже зовсім скоро планується значно розширити серію, випустивши на ринок ексклюзивні моделі, що не залишать байдужим жодного покупця.

Втім, керівництво «Інтерфому» впевнено в успіхах нових проектів, адже «можливості виробництва та великий розум наших співробітників дозволяють втілювати в дійсність найсміливіші ідеї, які обов’язково перетворять наше життя на краще» - заявляє пан Іжутов В.Л.

Дійсно, компанія зарекомендувала себе на ринку як одна з найгуманніших по відношенню до споживачів, а отже й нові продукти безсумнівно задовольнять реальних та потенційних клієнтів.